Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

Cieszymy się, że tu jesteś!

Ok, skoro tutaj trafiłeś/aś prawdopodobnie bieganie nie jest ci obce… Może nawet jesteś pasjonatem sprintu i lekkoatletyki? Jeśli tak, znajdziesz tutaj coś dla siebie! Portal youngolive.com został stworzony przez ludzi takich jak ty: biegaczy, sportowców, hobbystów ale przede wszystkim praktyków. Ludzi, którym nie wystarczy relacja zawodów w TV. Chociaż i te lubimy 🙂 Naszym celem jest ciągła praca nad szybkością. To właśnie jej poświęcamy najwięcej czasu i cierpliwości. Bo szybkość rodzi się… pomału, w zaciszu i nie lubi natłoku. Zapomnij więc o katorżniczym treningu i objętościach ultrasa. Sprint to eksplozja, radość i zabawa. Na tym fundamencie zbudowane są nasze programy treningowe. Dołączysz?

Mamy coś jeszcze…

We współpracy z zespołem fitfello.club stworzyliśmy zestaw narzędzi pozwalających na analizę techniki biegu. W każdym miejscu, i o każdej porze (nawet na plaży 🙂 ) możesz uzyskać dodatkowe informacje które sprawią, że Twój trening będzie jeszcze skuteczniejszy!

sukces
analiza_sprint

Ciągle masz wątpliwości?

Nasz program treningowy naprawdę dziala! Oto parę przykładów z naszych indiwidualnych oraz klubowych sukcesów:

KS Sprinterzy.com

  • II miejsce podczas Lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Polski w sztafecie 4x200m (Toruń 2020)
  • Dzięki wykorzystywanym przez nas metodom, Sebastian Bednarczyk został w 2011 roku akademickim wicemistrzem Polski na 100m (10.68), oraz sięgnął po brązowy medal MP U-23 (10.67) dostając się na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy.
  • Nasza podopieczna Ilona Kazek zdobyla dwukrotnie złoty medal na MediGames (Malta 2018) uważanych za nieoficjalne mistrzostwa świata lekarzy w lekkoatletyce.
  • W 2020 roku zawodnicy naszego klubu zdobyli łącznie 18 medali na Mistrzostwach Polski Masters i Dziennikarzy w Lekkoatletyce w Lublinie. Reprezentowali również nasz klub i Polskę na Mistrzostwach Świata Masters.
  • Inny nasz zawodnik Jakub Stano dostał się do bobslejowej reprezentacji Polski, awansując na Mistrzostwa Świata Juniorów w tej dyscyplinie.
Ta strona używa plików cookies.  Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.